O Mnie

Wprowadź w życie świadome zmiany - to one są kluczem do sukcesu

Nie lubię chodzić głodna, nie lubię oliwek i jałowego jedzenia. Dlatego świadoma swoich wyborów żywieniowych i odpowiedniego komponowania posiłków unikam ich w swojej diecie, bez uszczerbku na swoim zdrowiu. To nazywam indywidualnym podejściem, które jestem wstanie Ci zagwarantować.

Czym się kieruję?

Nie ma zmiany bez zmiany.  Wierzę, że wkładając w swoje plany i cele odpowiednio dużo zaangażowania, czasu i pracy możemy zawsze liczyć na efekty. Świadome, długoterminowe działania z głową będą fundamentem naszej wspólnej pracy i efektów.

Jestem dietetykiem, trenerem personalnym i inżynierem. Każde wykształcenie dało mi cegiełkę do zbudowania solidnych fundamentów, które w połączeniu dają mi szerokie spektrum wiedzy i spojrzenie na Twoje wymagania i potrzeby.

Pokazuję, że słodkie posiłki (naleśniki, gofry, owocowe owsianki) czy ziemniaki, pieczywo i ser żółty mogą pojawiać się dietach redukcyjnych, a cały proces jest smaczny, dopasowany do Twoich smaków i dzięki temu zostaje z Tobą długoterminowo.

Napisałam 3 ebooki z przepisami na zdrowsze wersje słodyczy i często gotuję dla rodziny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z obróbką kulinarną, tworzeniu przepisów i łączeniu smaków masz pewność, że posiłki będą smaczne, dopasowane do czasu, umiejętności i sprzętu, którym dysponujesz.

Jestem zwolenniczką świadomych, uważnych zmian stąd powstała moja działalność Zuzanna Woźniak Dietetyka.

 

Kopia Kopia Black Yellow Photo SWOT Analysis Chart (2)

Z kim pracuję i jakie mam doświadczenie?

Od 2017 roku pracuję na co dzień z pacjentami z zaburzenia hormonalnymi (choroby tarczycy, PCOS, Insulinooporność), nadmierną masą ciała, zaburzenia gospodarki cukrowej i lipidowej. Jestem przyjazna kuchni i produktom roślinnym. Ukończyłam kurs SOIT, dzięki czemu jestem wpisana na listę specjalistów przyjaznych insulinoopornym.

Nieustannie biorę udział w szkoleniach i kursach związanych z dietetyką kliniczną oraz psychodietetyką.

Pracuję głownie z kobietami. Nie pracuje z dziećmi.

Masz pytania? Chętnie odpowiem i pomogę!

Rozumiem, że możesz mieć wątpliwości, lub dylemat podczas wybierania formy współpracy. Pozwól, że Ci pomogę. Napisz na maila lub zadzwoń.