O mnie - moja historia i wykształcenie

Hej! Jestem Paulina i jestem licencjonowanym dietetykiem z pasją do zdrowego życia i psychodietetyki.

Moja droga do bycia psychodietetykiem rozpoczęła się od osobistych doświadczeń związanych z nieakceptacją siebie i zaburzeniami odżywiania. Uprawiałam sport głównie dla efektów wizualnych, jednak zawsze czułam się niewystarczająco dobra. Liczyłam każdą kalorie i wybierałam tylko „fit” produkty.

Równocześnie, spędziłam ponad 5 lat w Wielkiej Brytanii, gdzie doświadczyłam trudności związanych z samotnością i stresującym stylem życia. Skutkowało to zajadaniem negatywnych emocji czego nie potrafiłam zatrzymać.

Dopiero poprzez połączenie mojego wykształcenia dietetycznego z psychologią, zrozumiałam jak ważne jest holistyczne podejście do zdrowego życia i skąd się bierze większość moich problemów. 

Moje wykształcenie

Ukończyłam licencjat z dietetyki oraz specjalistyczne kursy z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej. Pracę licencjacką napisałam na temat nawyków żywieniowych kobiet aktywnych.

Jednak to połączenie dietetyki z psychologią, przyniosło mi najwięcej satysfakcji. Ukończenie kursu „Psychodietetyka w praktyce” oraz studiów podyplomowych z psychodietetyki umożliwiło mi nie tylko poukładanie swojego własnego stosunku do jedzenia, ale także pomaganie innym w osiągnięciu równowagi między zdrowiem fizycznym a psychicznym.

Teraz moim celem jest pomaganie innym w odkryciu tej samej harmonii poprzez zdrowe żywienie, aktywność fizyczną i psychologiczną równowagę. Dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy, chcę wspierać innych w drodze do zdrowego i satysfakcjonującego życia.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych, zapraszam do kontaktu. Prowadzę konsultacje online, oraz w gabinecie stacjonarnym w centrum Legnicy

Byłam w tym miejscu, dlatego doskonale wiem jak Ci pomóc.

Razem ze mną:

  • Nauczysz się nie bać się jedzenia i jego kalorii
  • Znowu zaufasz sobie.
  • Zaczniesz słuchać sygnałów płynących z Twojego ciała 
  • Odzyskasz dobrą relacji ze sobą i jedzeniem.


Jeśli jesteś gotowy/a na zmianę na lepsze – napisz do mnie!

KALENDARZ

Umów się na wizytę

Zarezerwuj wygodnie wizytę w dowolnym dla Ciebie terminie.